Незалежна експертна оцінка житлової нерухомості

Серед усіх послуг, які надає компанія «Ukrainian Appraisal», саме незалежна оцінка нерухомості в Києві та інших регіонах України, зокрема, будинків і квартир, користується особливим попитом серед клієнтів, що є фізичними особами.

Необхідність у проведенні незалежної оцінки нерухомості виникає в наступних випадках:

  • якщо власник квартири має намір оформити кредит на будь-які цілі у банку на умовах застави житла. У цьому випадку оцінка заставного майна, будь то будинок, дача або гараж, стає необхідною вимогою, яку висуває банківська установа. На думку фахівців, оцінка заставного майна, яка точно визначить ринкову вартість об’єкта нерухомості, дозволяє позичальнику отримати кредит на більш вигідних умовах і в більшому розмірі. Пам’ятайте, що суму кредиту банк встановлює в тому числі на підставі виданого за результатами роботи звіту про оцінку нерухомості, а зовсім не тієї вартості, яку назвав продавець будинку або квартири;
  • якщо ви маєте намір продати квартиру, то тільки незалежна оцінка нерухомості дозволить вам встановити її справедливу ціну. Брати вартість «зі стелі» — не кращий вихід, такий підхід може відлякати потенційних клієнтів. Саме тому, щоб не продешевити і в той же час не поставити надто високу ціну, звертайтеся за допомогою до експертів;
  • якщо ви плануєте придбати житло і боїтеся переплатити, послухавши запевнення продавця про те, що житло знаходиться в ідеальному стані, вам також знадобиться експертна оцінка нерухомості. Досвідчений погляд фахівця допоможе встановити справедливу ціну, яка влаштує обидві сторони. Балансова вартість, зазначена в документах БТІ, найчастіше виявляється заниженою і служити справедливою ціною не може;
  • оцінка майна при розлученні дозволить колишньому подружжю у ряді випадків уникнути судових суперечок і тривалих розглядів, справедливо розділивши спільно нажите квартиру, будинок, автомобіль і інші коштовні речі. Якщо сторони не укладали шлюбний контракт, то найчастіше тільки оцінка майна при розлученні дозволяє вирішити конфлікт, виділити частки подружжя та їх дітей, а також з’ясувати справедливу ціну всіх об’єктів нерухомості, що належать сім’ї.

Пакет документів

Якщо вам знадобилася незалежна оцінка житлової нерухомості, в т.ч. заставного майна, визначення ціни квартири або будинку для виставлення на продаж, розділити майно у випадку розлучення, звертайтеся до наших фахівців з необхідним пакетом документів. Вам в обов’язковому порядку необхідно буде надати:

  • свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу або інші правовстановлюючі документи на житлову нерухомість;
  • технічний паспорт на квартиру або будинок, виданий БТІ;
  • витяг з державного реєстру прав, якщо такий є.

Вартість оцінки квартир і будинків нашими експертами цілком доступна і базується на погодинній ставці співробітників компанії «Ukrainian Appraisal». Точну вартість послуг потрібно уточнити після консультації з нашими співробітниками. Терміни проведення оцінки житлового майна залежать від місця розташування квартири або будинку:

  • оцінка квартири, розташованої в Києві зазвичай займає всього один-два дні;
  • на оцінку квартири або будинку, які знаходяться в Київській області, знадобиться від одного до трьох днів;
  • ми також проводимо оцінку квартир, розташованих в інших містах України. Така експертиза займає від двох до чотирьох днів.
Замовити послугу