Фото- Оцінка
Фото- Оцінка основних засобів згідно МСФЗ (IFRS)
Рецензування
Фото- Консультування
 • Оцінка Оцінка Оцінка

  Оцінка

  Оцінка майна, майнових прав – це визначення їх вартості на певну дату за встановленою нормативно-правовими актами процедурою, яке є результатом діяльності оціночної компанії.

  Оцінка проводиться у встановлених законодавством випадках, на підставі договору, а також на вимогу однієї зі сторін угоди та за згодою сторін.
   
   

  Докладніше

   

 • Фото- Оцінка основних засобів згідно МСФЗ (IFRS) Фото- Оцінка основних засобів згідно МСФЗ (IFRS) Переоцінка

  Переоцінка

  Переоцінка основних засобів – регулярне проведення їх оцінки для приведення фактично сформованої вартості до її реального ринкового рівня. Застосовується при складанні фінансової звітності згідно з МСФЗ (IFRS) та П(С)БО.

  Обґрунтування проведення переоцінки – викривлене відображення реальної вартості основних фондів, і як наслідок, викривлені показники фінансової звітності.

  Докладніше

 • Фото- Рецензування Фото- Рецензування Рецензування

  Рецензування

  Рецензування – це розгляд звітів про оцінку з метою визначення їх повноти, правильності виконання та відповідності застосованих процедур вимогам нормативно-правових актів з оцінки.

  Здійснюється досвідченими оцінювачами, які не мають особистої матеріальної або іншої заінтересованості в результатах таких оцінок.

   

  Докладніше

 • Фото- Консультування Фото- Консультування Консультування

  Консультування

  Консультування з питань оцінки – це визначення можливої вартості майна у випадках недостатності часу для проведення повноцінної оцінки.

  Здійснюється для оперативного отримання об’єктивної інформації про вартість майна, визначення її відповідності ринковим даним, і швидкого прийняття рішення без замовлення звіту про оцінку.


   

  Докладніше

Незалежна експертна оцінка майна та нематеріальних активів

Компанія «Ukrainian Appraisal» — це команда досвідчених експертів, що працюють у сфері незалежної експертної оцінки майна компаній, а також приватних осіб. Ми надаємо своїм клієнтам наступні послуги:

 • консультації професіоналів з питань вартості нематеріальних активів і різного майна;
 • переоцінка основних засобів підприємства згідно П(С)БО, тобто затвердженими в Україні Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, а також згідно Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ (IFRS));
 • рецензування готових звітів з експертної оцінки;
 • незалежна оцінка рухомого майна, а також об’єктів нерухомості — квартир, будинків, будівель, споруд комерційного призначення та інших капітальних споруд;
 • експертна оцінка нематеріальних активів та інших об’єктів інтелектуальної власності, в тому числі ліцензій на розробку родовищ, патентів, винаходів, торгових знаків і марок, раціоналізаторських пропозицій, селекційних досягнень і так далі;
 • експертна оцінка цінних паперів, прав вимоги, а також майнових прав.

На сьогоднішній день багато оціночних компаній Києва та України пропонують послуги з оцінки квартир, будинків та інших видів нерухомості, так як це є найбільш затребуваною послугою ринку. Однак, наша компанія займається також більш складними видами експертної оцінки, зокрема, комплексним визначенням ринкової вартості діючого бізнесу. Таке завдання передбачає комплексний підхід, встановлення не тільки точної ринкової вартості наявних матеріальних активів, але й зобов’язань підприємства, його нематеріальних активів і так далі.

Справитися з таким складними завданнями нашої компанії допомагає солідний досвід роботи, а головне — штат професіоналів своєї справи.

Наші переваги

Головними перевагами компанії «Ukrainian Appraisal», які допомогли нам зайняти позиції лідера серед оціночних компаній Києва і України, є:

 • високий рівень компетентності співробітників. Ми приймаємо на роботу тільки справжніх фахівців своєї справи, які отримали відповідну освіту і вже не один рік пропрацювали в даній сфері;
 • конкурентна, цілком прийнятна вартість робіт. Незалежна експертиза не тільки в Києві, а й на території всієї України, замовлена в нашій компанії, не стане додатковим тягарем для вашого бюджету, дозволить вирішити ряд глобальних завдань, розробити нову стратегію ведення бізнесу, зменшити базу оподаткування і в подальшому отримати прибуток і заощадити на витратах;
 • оперативність виконання робіт. Безумовно, терміни проведення незалежної оцінки залежать від характеристик самого об’єкта, складності поставленого завдання. Наприклад, у разі проведення експертної оцінки об’єктів нерухомості комерційного призначення, терміни проведення робіт залежать від площі приміщень. У будь-якому випадку наші фахівці зроблять все можливе, щоб експертна оцінка була проведена якнайшвидше, розуміючи важливість поставленого завдання для клієнта. При цьому оперативність роботи не впливає на якість експертизи — точність і скрупульозність є нашими головними принципами.
 • об’єктивність результатів оцінки. З результатами нашої оцінки погодяться навіть самі прискіпливі фахівці; її результати стануть вагомим аргументом під час укладання угод та вирішення спірних питань. Точність нашої оцінки дійсно дуже висока.
 • на відміну від більшості оціночних компаній як Києва, так і інших регіонів України, ми працюємо в самих різних галузях промисловості. Серед наших постійних клієнтів і промислові, і торговельні підприємства, і логістичні компанії, і великі фінансові організації, і приватні особи.

Сьогодні оціночні компанії України працюють за міжнародними принципами і стандартами, пропонуючи високу якість обслуговування замовників. Компанія «Ukrainian Appraisal» є безсумнівним лідером даного ринку, ми завжди готові прийти на допомогу вам і вашому бізнесу.

On-line заказ ukr Базовые тарифы ukr